Apie musTŪB "Rotonas" įkurtas 1993 m. rugsėjo 28 d.

Nuo 1994 m. TŪB "Rotonas" pradėjo bendradarbiavimą su AB "Orgtechnika" ir gavo sertifikatus aptarnauti vokiškus TRIUMPH-ADLER ir itališkus OLIVETTI kasos aparatus.

1995 m. prasidėjo bendradarbiavimas su DATECS Ltd. firmos atstovu Lietuvoje UAB "ASPA". TŪB "Rotonas" tapo UAB "ASPA" atstovu Šiaulių krašte ir šiuo metu turi visų DATECS kasos aparatų sertifikatus.

Nuo 2001 m. tiesiogiai bendradarbiaujame su kompiuterinės įrangos gamintoju Birch technology Inc.

2004 m. pradėjome bendradarbiavimą su lipnių etikėčių gaminimo ir ženklinimo įrangos, taip pat ir elektroninių svarstyklių gamintoju MOTEX PRODUCTS Co., Ltd.

Bendrovės ūkinė veikla: apskaitos sistemų projektavimas, įrangos komplektavimas ir diegimas, kasos aparatų ir su jais susijusių įrenginių (brūkšninių kodų skaitytuvų, elektroninių svarstyklių, magnetinių kortelių skaitytuvų ir kt.) bei kasų tinklų techninis aptarnavimas, programinės įrangos kūrimas ir diegimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba.

TŪB "Rotonas" didelį dėmesį skiria kasos aparatų naudotojų poreikiams bei parduotų ir įrengtų kasos aparatų aptarnavimui ir techninei priežiūrai.